Eesti
Menu
Stiga kettsae

Loodud Sulle.

Stiga kettsae uus põlvkond.

Stiga kettsae

Ideaalne lahendus erinevateks töödeks.

Enam kui 80-aastase aiatehnika tootmise ja müügi kogemusega Stiga esitleb uue põlvkonna kettsaagi. Stiga inseneride põhiülesanne on tagada igapäevane kasutusmugavus ja iga detaili usaldusväärsus. Uued täiustatud mootorid, parimad juhtplaadid ja ketid, ergonoomilisus ning kerge kaal koos paljude nutikate funktsioonidega muudavad Stiga kettsae õigeks valikuks.

Proovi uue põlvkonna Stiga kettsaagi.
Ostukohad

Loodud, et pakkuda kvaliteeti, jõulisust ja lihtsat kasutamist - just seda, mida vajate. Ei midagi vähemat.

Stiga kettsae

SOORITUS

Võimas ja usaldusväärne uus mootori tehnoloogia tagab ideaalse töötamise, 25% madalama kütusekulu ja heitgaaside vähenemise.

MUGAVUS

Ergonoomilised pehmendusega käepidemed ja vedrude süsteem tagab madalama vibratsiooni taseme ning pakub rohkem mugavust.

USALDUSVÄÄRSUS

Parima kvaliteediga materjalid tagavad sae tugevuse ja pikaealisuse. Automaatne õhuklapp annab töökindluse ja usaldusväärsuse.

TURVALISUS

Automatic and inertial chain brake allows to stop the chain rotation in 0.06 seconds ensuring safety in case of kickback.

Innovatiivne mootor

Keerulised tööd ja erinevad ilmastikutingimused ei ole enam probleem. Uus ja täiustatud tehnoloogiaga mootor tagab parima tulemuse, vähendab heitgaase ja kütusekulu.

Kolmeosaline väntvõll jääb isegi kõige raskemate tööde korral usaldusväärsuseks ja kindlustab sae pikema eluea.

Kasutamine

Parem saagimise tulemus ja lihtne hooldus on saavutatud tänu erilistele detailidele. Ketipiduri kattes olev ava võimaldab pingutuskruvile lihtsalt ligi pääseda käepidemes asuva kombivõtmega.

Ostukohad

Stiga kettsae uus põlvkond

Efektiivsem ja lihtne kasutada, jõuline ja kvaliteetne. Ei midagi vähemat.

Uue kettsae SP 386

Eelised
 • Mootori töömaht
  38,5 cc
 • Juhtplaadi pikkus
  16" - 40 cm
 • Keti kiirus
  22,8 m/s
 • Netokaal
  5,6 Kg

Esindused

Leia edasimüüja

Stiga World